Реконструкція системи водопостачання в с. Пришиб

Завдяки успішній співпраці з партнерами із різних країн, маємо змогу втілити в життя проєкти, вкрай важливі для мешканців громади.

Так в серпні цього року між Донецькою селищною радою та Філією Організації «МІЖНАРОДНА СОЛІДАРНІСТЬ» в Україні укладено Меморандум про взаємодію 🤝,в межах якого розпочато реконструкцію системи централізованого водопостачання в с. Пришиб.

В рамках співробітництва нашими партнерами надано необхідне водопровідне інженерно-технічне устаткування, яке монтується фахівцями комунального підприємства Донецької селищної ради «П’ятигірське».

Втілення проєкту дозволить мінімізувати аварійні випадки на водопроводі, що, в свою чергу, забезпечить безперебійне постачання води 🚰 жителям села та покращить якість послуг з водопостачання.