Оскільска громада, с. Студенок

Оскільска громада, с. Студенок

📦Перша партія допомоги від Донецької селищної територіальної громади доставлена: постільна білизна, подушки, ковдри, вода бутильована, продукти харчування довготривалого терміну зберігання, посуд, засоби гігієни - це те, що вдалось швидко придбати протягом оголошеного терміну збору.

Село пережило окупацію, обстріли, руйнування та поступово почало відновлюватись. Проте, масштабна пожежа знищила значну його частину. Вогонь залишив без житла та усього майна десятки родин. Багато домоволодінь випалені вщент.

Вируючу стихію вдалося локалізувати титанічними зусиллями рятувальників 🚒.

Людей евакуювали до сусідніх населених пунктів, але вони залишились без усього та потребують будь-якої допомоги.

В часи, коли вся країна більше двох років перебуває у стресі війни, ми поступово звикаємо до чужого горя та не реагуємо на нього належним чином, бо так нас захищає психіка. Але, на щастя, альтруізм і людяність, що притаманні кожному українцю🩵💛, не дозволяють залишатись осторонь в скрутні часи.

🙏Вдячні всім небайдужим громадянам за чуйність та допомогу!