ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю щодо визначення пріоритетів розвитку Донецької селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

1. Найменування органу місцевого самоврядування: Донецька селищна рада Ізюмського району Харківської області.

2. Питання, яке винесене на консультацію: про визначення пріоритетів розвитку Донецької селищної територіальної громади.

3. Дія цієї консультації та рішення, прийнятого за її результатами, поширюється на: мешканців Донецької селищної територіальної громади; органи місцевої влади;  керівників підприємств, установ, організацій, які здійснюють свою господарську діяльність на території громади; потенційних інвесторів.

4. Втілення в життя рішення, прийнятого за результатами цієї консультації, дозволить оновити Стратегію розвитку Донецької селищної територіальної громади, розробити План відновлення та розвитку Донецької громади, які допоможуть залучати зовнішнє фінансування в економіку громади.

5. Способи забезпечення участі громадськості в консультації:

шляхом проведення опитування через Google-опитувальник (посилання  https://bit.ly/3XzLhjp ),

в  паперовому вигляді – заповнити опитувальник в структурних підрозділах Донецької селищної ради:

с-ще Донець, вул. Весняна, б. 67відділ соціально-економічного розвитку та інвестицій Донецької селищної ради;

в старостинських округах –  офіси старост.

6. Відповідальна особа: МЕЛАНКО Олена начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Донецької селищної ради, тел. +38095 793 94 67

7. Інформацію про результати проведення консультації буде оприлюднено на вебсайті та на сторінках соціальних мереж Донецької селищної ради протягом 15 днів після завершення консультації.