17 вересня в Донецькій філії «Публічна бібліотека» завершила свою роботу фотовиставка-хронологія “Шебелинський вогонь — блакитна перлина України”

17 вересня в Донецькій філії Комунального закладу «Публічна бібліотека Донецької селищної Ізюмського району Харківської області» 📚завершила свою роботу фотовиставка-хронологія 📸 “Шебелинський вогонь — блакитна перлина України”.

Користувачі бібліотеки мали можливість побачити рідкісні світлини, що ілюструють народження селища Донець: від перших бараків 🛖 до сучасних будівель 🏢. Виставка викликала у багатьох спогади про розвиток Шебелинського родовища. Відвідувачі охоче ділилися своїми враженнями, згадуючи на фото знайомих та рідних 👥 ♥️.

Особливо молодь захопили знімки перших будинків та бараків 🏚. Для багатьох ця фотовиставка стала своєрідним літописом 📜 життя їхнього селища та особистих переживань.