17 вересня на засіданні чергової сесії було затверджено Програму підтримки та розвитку молоді Донецької селищної територіальної громади на 2025-2027 роки!

17 вересня на засіданні чергової сесії Донецької селищної ради було затверджено Програму підтримки та розвитку молоді Донецької селищної територіальної громади на 2025-2027 роки! 🌟

На етапі розробки та написання ✍️ Програми було проведено кабінетні та польові дослідження 🔍 для визначення основних пріоритетів, напрямків та завдань. Також було проведено громадські консультації 👥 для отримання пропозицій та зауважень, які потім були інтегровані до Програми. Активна молодь громади була залучена та відігравала ключову роль на всіх етапах створення Програми 🧑‍💻.

Ця Програма – важливий крок до створення кращих можливостей для нашої молоді 💼 та розвитку громади в цілому 🙌!