18 вересня відбулася робоча нарада керівників закладів освіти Донецької селищної територіальної громади

Під час наради було обговорено ряд робочих питань  виконання нормативних документів, що регламентують роботу закладів освіти в умовах воєнного стану, проаналізували мережу закладів освіти Донецької громади у 2024/2025 навчальному році, стан охоплення навчання дітей шкільного та дошкільного віку,розглянули питання забезпеченості підручниками учнів закладів загальної середньої освіти.

Звернено увагу на виконання нормативних документів, що регламентують роботу з дітьми, які потребують особливої уваги, про особливості зарахування осіб з особливими освітніми потребами до   закладів освіти.

За результатами наради керівники закладів освіти отримали ряд доручень.  Відділ освіти Донецької селищної ради  щиро дякує учасникам наради за продуктивну взаємодію, плідну співпрацю, ефективний фідбек.