Про початок громадського обговорення

З метою забезпечення спільних потреб жителів Донецької селищної та Куньєвської сільської територіальних громад у сфері містобудування та архітектури, а також підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування, враховуючи пропозицію начальника Куньєвської сільської військової адміністрації про початок переговорів з питань організації співробітництва, розпочато громадське обговорення пропозиції щодо ініціювання співробітництва між Донецькою селищною територіальною громадою через Донецьку селищну раду та  Куньєвською сільською територіальною громадою через Куньєвську сільську військову адміністрацію у формі делегування одному з суб’єктів співробітництва виконання завдань у сфері містобудування та архітектури з передачею йому відповідних ресурсів відповідно до вимог Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва між Донецькою селищною територіальною громадою через Донецьку селищну раду та Куньєвською сільською територіальною громадою через Куньєвську сільську військову адміністрацію у формі делегування виконання окремих завдань у сфері містобудування та архітектури проводиться у формі письмових зауважень, коментарів та пропозицій.

Строк для надсилання письмових зауважень, коментарів та пропозицій – 10 календарних днів з моменту публікації цього повідомлення.

Письмові зауваження, коментарі та пропозиції надсилаються на  поштову або електронну адреси Донецької селищної ради.

Адреса для листування: вул. Центральна, буд.40, с-ще Донець, Ізюмський район, Харківська область, 64250.

Електронна пошта: donetsotg@ukr.net

Телефон: 091 604 31 15