Відновлення міжнародного фінансування проєкту «ПРИХИСТОК»

Відновлення міжнародного фінансування проєкту «ПРИХИСТОК»

До уваги мешканців Донецької селищної територіальної громади!

Звертаємо Вашу увагу на те, що завдяки спільним зусиллям Офісу Президента і Мінреінтеграції, представництвом УВКБ ООН повідомлено про розширення допомоги для проєкту Прихисток, що надасть можливість продовжити фінансування проєкту та забезпечити виплати компенсації за вересень-грудень 2024 року.

Враховуючи зазначене, повідомляємо:

- заяви про компенсацію особам, що безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб за вересень 2024 року необхідно подати у строк до 31 жовтня 2024.

- заяви про компенсацію особам, що безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб за жовтень 2024 року подаються у строки з 01 по 05 листопада 2024 року.

Прийом заяв здійснюється у відділі соціального захисту населення Донецької селищної ради за адресами:

- с-ще Донець, вул. Центральна, б. 29, приміщення Донецького ліцею № 1, перший корпус;

- в старостинських округах – офіси старост.