«Проєкт з зеленого відновлення промисловості України шляхом передачі технологій та створення нових підприємств спільно з приватними компаніями Японії»
Міністерство економіки України продовжує співпрацю з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) в рамках «Проєкту з зеленого відновлення промисловості України шляхом передачі технологій та створення нових підприємств спільно з приватними компаніями Японії» (далі - Проєкт), що фінансується Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії (МЕТІ) та впроваджується ЮНІДО.
Основною метою Проєкту є підтримка зеленого промислового відновлення та довгострокового сталого розвитку України шляхом передачі технологій, розбудови потенціалу та спільного створення підприємств у перспективних промислових секторах з високим потенціалом зростання та доданої вартості для подальшого поширення технологій та розширення масштабів бізнесу.
В рамках Проєкту японські приватні компанії, які володіють технологіями та готові сприяти відновленню промисловості України, можуть подавати заявки на участь за умови наявності українського партнера. Для компаній, що не мають партнера в Україні, оголошується опитування для пошуку потенційних партнерів серед українських компаній, зацікавлених у запропонованих японських технологіях серед таких пропозицій:
- автономні мобільні холодильні склади (причепи) на сонячних батареях з діапазоном регулювання температури від -25°С до + 15°С. Дана технологія допоможе малим та середнім виробникам сільськогосподарської, рибної та харчової продукції, а також роздрібним торговцям, полегшуючи логістику холодного ланцюга для забезпечення більшої свіжості та доданої вартості цих продуктів у гнучкий спосіб;
- банківська інфраструктура в режимі реального часу з найвищим рівнем кібербезпеки, захищена банківська система розрахунків за цифровими транзакціями. Очікується, що ця технологія сприятиме модернізації українського банківського сектору;
- технологія Bio-shell СаО для системи очищення води (малогабаритна система очищення води з використанням СаО, виготовленого з порошку мушлі морського гребінця). Очікується, що ця технологія задовольнить потреби в очищенні води, головним чином питної, за допомогою СаО.
Опитувальник – в електронній формі доступний за посиланням:
https://forms.office.com/e/Cn820DJs4a
Прийом анкет триватиме до 25 листопада 2024 року включно.