Донецька громада бере участь у міжнародній акції «16 днів проти насильства».

  • 68

Фото без опису

Освіта Донецької громади долучилася до акції «16 днів проти насильства»🚫

Заклади освіти нашої громади, зокрема й дошкільні, активно приєдналися до міжнародної акції «16 днів проти насильства».

У межах кампанії в освітніх просторах проходять тренінги, інтерактивні заняття та тематичні зустрічі, спрямовані на підвищення обізнаності молоді та створення безпечного освітнього середовища.

✅Зокрема:

➡️в Андріївському ліцеї №1 розроблено план заходів із запобігання мобінгу та булінгу, обговорено роботу шкільної служби з попередження насильства;

➡️в Андріївському ліцеї №2 проведено тематичну активність «Долоньки добра»;

➡️у Донецькому ліцеї №2 відбувся День боротьби зі СНІДом, присвячений солідарності, пам’яті та підтримці;

➡️команда «Агенти змін» #ДонецькогоПершого долучилася до Всеукраїнського творчого конкурсу для дітей у межах акції;

➡️в Андріївському закладі дошкільної освіти вихованці створили власні малюнки на тему «Мій світ без насильства», у яких відобразили своє бачення добра, дружби, турботи та миру.

Разом ми працюємо над зміцненням психологічної стійкості молоді, формуванням розуміння їхніх прав та навичок упевненої поведінки у складних чи небезпечних ситуаціях.

👉 Нагадуємо, що акція «16 днів проти насильства» триває, і освітяни продовжують реалізовувати заходи, спрямовані на формування нетерпимості до будь-яких форм насильства.