Учні Донецької громади стали призерами обласного етапу виставки-конкурсу «Український сувенір»

  • 41

Фото без опису

Фото без опису

✨Підсумки І етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

У період з 08 грудня 2025 року по 04 січня 2026 року Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» провів І обласний (очний) етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Метою конкурсу стало виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання українського народного мистецтва, залучення дітей до джерел і процесу його творення, а також розвиток творчого пошуку, художнього смаку й креативного мислення з використанням традиційних матеріалів і технік.

У конкурсних заходах взяли участь 244 учасники.

✅Приємно відзначити, що серед переможців — учні закладів освіти Донецької селищної територіальної громади, які вибороли ІІ місце:

🔹 Вервейко Агнія, учениця Андріївського ліцею № 2

(наставник — Стренадко Ольга Володимирівна);

🔹 Темлякова Ангеліна, учениця Донецького ліцею № 2

(наставник — Кишинська Оксана Михайлівна).

💐Щиро вітаємо талановитих учасниць та їхніх педагогів з вагомими здобутками! Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення й нових перемог на всеукраїнському рівні.