Патріотичний пробіг в честь пам'яті загиблих Героїв України

До Дня Героїв України на веслувальній базі відбувся спортивно-патріотичний захід, який об’єднав жителів Донецької громади навколо важливих цінностей — пам’яті, єдності, сили духу та вдячності нашим Героям. ![]()
![]()
Цьогоріч День Героїв має особливе значення, адже у 2026 році це свято відзначає 85-річчя. Саме тому сьогоднішній забіг став не просто спортивною подією, а символом підтримки й пошани до тих, хто в різні часи боровся і продовжує боротися за свободу та незалежність України. ![]()
![]()
На заході були присутні родини загиблих Захисників і Захисниць України, ветерани війни, жителі громади, молодь та всі, хто прийшов висловити повагу й вдячність українським Героям. ![]()
Із вітальним словом до присутніх звернувся Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов, який наголосив на важливості збереження пам’яті про подвиг українських Героїв, подякував нашим військовим за мужність і незламність, а також побажав усім учасникам миру, сили духу та єдності. ![]()
![]()
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
Для присутніх підготували цікаву та активну програму:
патріотичний квіз для найкмітливіших,
загальну спортивну розминку,
головний забіг вздовж річки
та святкову лотерею з приємними подарунками й корисними призами.
Щирі посмішки, підтримка один одного, спортивний азарт і тепла атмосфера вкотре довели: наша громада сильна тоді, коли ми разом. ![]()
![]()
Дякуємо всім учасникам за активність, енергію та небайдужість! Сьогодні ми бігли не заради рекордів — ми бігли заради пам’яті, вдячності та нашого спільного майбутнього. ![]()
![]()
Слава Україні!









