Порядок денний до засідання викокому № 1 від 19.01.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 04 / 02-30 Від 14 січня 2021 року Про скликання позачергового І засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІII скликання 19 січня 2021 р.

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №      04 /  02-30

Від  14 січня 2021  року

Про скликання позачергового І засідання виконавчого комітету
Донецької селищної ради VІII скликання 19
січня 2021 року

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 1.3.3 розділу 1 Регламенту виконавчого комітету Донецької селищної ради:

1. Скликати позачергове І засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІIІ скликання 19 січня 2021 року о 16-00 год. у приміщенні Донецької селищної ради за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 40.

На порядок денний винести питання:

1. Про затвердження плану роботи  виконавчого комітету Донецької селищної ради Харківської області на І півріччя 2021року

2.   Про затвердження Положення про прийом громадян та затвердження графіку особистого прийому громадян.

3. Про затвердження дислокацій роботи торгівельних закладів.

4. Про присвоєння адреси.

5. Різне:          - розгляд  звернень громадян;

- розгляд листів, звернень закладів, установ, підприємств.

З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області щодо забезпечення карантинних заходів під  час  загальнонаціонального карантину січневого  lockdown, який діятиме з 8 по 24 січня 2021 року, засідання виконавчого комітету буде  проводитися закрито; членам виконавчого комітету  бути у засобах індивідуального захисту.

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                          А. П. НАЗДРАЧОВ