Інформація про розвиток сімейних форм виховання

Станом на 01.06.2021 в Донецькій селищній раді на обліку в Службі у справах дітей перебуває 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них:

- дітей-сиріт – 12,

- дітей, позбавлених батьківського піклування – 23.

Дітей, що опинились в складних життєвих обставинах – 13.

Із загальної кількості дітей сімейними формами виховання охоплено 35 дітей (100%), з них:

- під опікою, піклуванням в сім’ях громадян –  28 дітей;

- у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу – 7 дітей.

Фото без описуСтаном на 01.06.2021 на повному державному забезпеченні перебуває 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 3 дітей, що потрапили в складні життєві обставини перебувають у центрі соціально-психологічної реабілітації.

Протягом 2021 року 4 дітей залишилося без батьківського піклування, із них:

- 1 дитина влаштована до сімейних форм виховання;

- відносно 3 дітей вирішується питання влаштування їх до сімейних форм виховання.

Станом на 01.06.2021 в громаді функціонує 3 прийомних сім'ї, в яких виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З початку 2021 року громадянами України усиновлено 4 дитини .