Третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Донецької територіальної громади на період до 2027 року

Продовжується робота над Стратегією розвитку Донецької територіальної громади до 2027 року за підтримки U-LEAD з Європою. 22 липня відбулося чергове третє засідання робочої групи. Захід розпочався з вітального слова селищного голови Анатолія НАЗДРАЧОВА, він подякував всім присутнім учасникам робочої групи та небайдужим мешканцям, що виявили бажання долучитися до процесу стратегічного планування в громаді.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Олена МЕЛАНКО презентувала присутнім попередні напрацювання: стратегічне бачення, SWOT-аналіз, стратегічні та операційні цілі. Розповіла про подальші кроки з підготовки переліку заходів та проєктів розвитку громади, які відповідатимуть завданням Стратегії.

На засіданні прийняли рішення про оголошення збору проектних ідей до Плану реалізації Стратегії на 2022-2024 роки та їх відбір. Тож кожен мешканець зможе внести свої пропозиції.

Наступне засідання планується провести в жовтні місяці. Матеріали, підготовлені в процесі роботи над Стратегією, та оголошення про збір проектних ідей буде опубліковано на веб-сайті громади в розділі «Стратегія розвитку».