Проєкт «СКЕЙТ-МАЙДАНЧИК» - переможець конкурсу грантів «ЕНЕРГІЯ РОЗВИТКУ» Групи «НАФТОГАЗ»

  • 498

 

18 жовтня 2021 року на центральній площі смт. Донець відбулось урочисте відкриття проєкту «СКЕЙТ-МАЙДАНЧИК», що увійшов до 50 проєктів-переможців конкурсу грантів «Енергія розвитку» від Групи «НАФТОГАЗ».

В заході взяли участь Донецький селищний голова Анатолій НАЗДРАЧОВ та заступник директора ГПУ «Шебелинкагазвидобування» з регіонального розвитку та корпоративних питань Євген БАРАНОВ. Гості свята – вихованці Харківської роллершколи «YOLOschool».

Мета проєкту - створення умов для тренувань та розвитку молоді Донецької громади, популяризація та залучення молодого покоління до здорового способу життя та згуртування за спільними інтересами.

Завдяки реалізації даного проєкту в Донецькій громаді з’явився сучасний модульний скейт-парк для катання на скейтах, роликах, самокатах, велосипедах для початківців-екстремалів. Цей проєкт  дає можливість молоді займатись спортом у спеціально відведеному місці, а не на архітектурних пам'ятках, проїжджій частині дороги, недобудовах та інших не призначених для цього місцях, що є травматичним та небезпечним для життя.

Загальна вартість проєкту 500,0 тис. грн. Для реалізації мініпроєкту залучено грантові кошти Групи «Нафтогаз» (100,0 тис. грн.) та бюджету Донецької селищної ради (400,0 тис. грн.).