Реалізація двох проєктів "Територія розвитку"

  • 469

    

18 листопада 2021 року, в Шебелинському та  П’ятигірському старостинських округах Донецької територіальної громади відбулось урочисте відкриття одразу двох реалізованих проєктів корпоративної соціальної відповідальності «Територія розвитку», профінансованих АТ «Укргазвидобування».

Так, в селі Шебелинка на території спортивно-культурного парку встановлено дитячий ігровий комплекс, а також  облаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами. Діти села вже давно мріяли про такі майданчики, тому сьогодні для них відбулось справжнє свято. До того ж, кожен з них отримав подарунок від Групи «Нафтогаз».

В селищі П’ятигірське  також з’явився довгоочікуваний сучасний спортивний комплекс WorkOut та вуличні тренажери. Присутні на відкритті проєкту учні П’ятигірського ліцею та юні спортсмени були в особливому захваті від змін, що відбуваються в їхньому селищі.

«В умовах інформаційно-технічного розвитку діти найчастіше ведуть відносно спокійний, малорухливий спосіб життя, приділяючи мало часу фізичній праці та фізичним навантаженням. Тому, вуличні спортивні майданчики - це найкращий засіб відволіктися від гаджетів та направити енергію в правильне русло» - прокоментував селищний голова Анатолій НАЗДРАЧОВ.  Тренажерами також зможуть користуватися і дорослі, щоб підтримувати здоровий спосіб життя.

 

Вартість проєктів – 236 565,00 грн. (с. Шебелинка) та 241 250,0 грн. (с. П’ятигірське). Проєкти профінансовані АТ «Укргазвидобування».