Олександр Звєрєв здобув звання Чемпіона України! Пишаємось земляком!

10 квітня Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов привітав Олександра Звєрєва і його тренера, директора СК "Чемпіон" Сергія Штефана з перемогою на Чемпіонаті України з боксу та вручив боксерське екіпірування.

З 2 по 9 квітня в м. Хмельницький проходив Чемпіонат України з боксу серед юніорів, який зібрав 322 кращих боксери з 24 областей України. Харківську область та Донецьку громаду представляв вихованець СК "Чемпіон" Олександр Звєрєв.

Наш земляк у ваговій категорії до 46 кг, яка була представлена 25 спортсменами, здобув беззаперечну перемогу, завоював золоту медаль та звання Чемпіон України.

За підсумками змагань Олександр виборов путівку на Чемпіонат Європи, який проходитиме в Румунії у липні.

Поїздка на змагання була профінансована за рахунок коштів місцевого бюджету.