Вдячні ГПУ "Шебелинкагазвидобування" за плідну співпрацю!

  • 464

Фото без опису

         Завдяки підтримці газопромислового управління Шебелинкагазвидобування Донецька селищна територіальна громада регулярно організовує поїздки з метою донації крові для Харківського обласного центру служби крові.

         Протягом 2022-2023 років багато жителів громади об’єднались в добровільний донорський рух і були готові здавати кров безоплатно для військових і цивільних.

         Висловлюємо вдячність ГПУ «Шебелинкагазвидобування»  за підтримку такої ініціативи та надання транспорту. Це дало змогу здійснити майже 120 донацій та поповнити банк донорської крові саме тими групами, які на той час були вкрай необхідні для Харківської області.

         Не дивлячись на важкі часи для всієї країни, підприємство залишається стабільним платником податків, які є основним джерелом доходів бюджету громади. Крім того, газопромислове управління постійно реагує на запити  громади та надає благодійну допомогу для вирішення нагальних питань.

         Дякуємо підприємству та волонтерському руху, який сформувався серед мешканців громади за вагомий внесок в наближення Перемоги, це приклад того, як спільними зусиллями ми можемо підтримати країну!

Фото без опису

Фото без опису