Відбулося офіційне відкриття проєкту "Мотузковий комплекс «МРІЯ ДИТИНСТВА"

Діти – наше майбутнє!

Відбулося офіційне відкриття проєкту "Мотузковий комплекс «МРІЯ ДИТИНСТВА", який став переможцем  конкурсу грантів «Енергія розвитку» від Групи «НАФТОГАЗ» ще в 2021 році. Через повномасштабне вторгнення рф реалізувати його вдалося лише зараз.

Пришибський старостинський округ найбільше з усіх на території нашої громади постраждав внаслідок ворожих обстрілів, багато мешканців змушені були покинути свої домівки. Проте сьогодні життя тут продовжується і найменші жителі округу вже навесні зможуть активно проводити час на новому майданчику.

Проєкт реалізовано у співфінансуванні з ТОВ «Надра Юзівська». Загальна сума проєкту складає 207,805 тис. грн., в т.ч. грантові кошти – 100,00 тис.грн., кошти селищного бюджету - 107,805 тис. грн.