Відкриття мініпроєкту «Покращення умов надання первинної медичної допомоги в Андріївському старостинському окрузі»

Відбулось офіційне відкриття мініпроєкту «Покращення умов надання первинної медичної допомоги в Андріївському старостинському окрузі», який реалізовано в рамках обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді».

Заступник голови Конкурсного комітету, голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна особисто відвідала медичний заклад та вручила голові громади Анатолію Наздрачову сертифікат про успішну реалізацію проєкту.

Загальний бюджет проєкту - 966,8 тис. грн, в т.ч. :

- кошти обласного бюджету - 676,855 тис. грн.;

- кошти бюджету Донецької селищної ради – 290,0442 тис. грн.

Відтепер амбулаторія в смт Андріївка облаштована новими офісними та медичними меблями, холодильниками, а також біохімічним напівавтоматичним аналізатором, який вже активно використовується.

Як повідомлялося раніше, в даному медичному закладі коштом місцевого бюджету проводився капітальний ремонт мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення. Наразі дані роботи повністю завершені.