Відкрито молодіжний ХАБ «FREEDOM» на базі Донецької філії для дітей КЗ «Публічна бібліотека Донецької селищної ради»

26 грудня на базі Донецької філії для дітей КЗ «Публічна бібліотека Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області» відкрито молодіжний ХАБ «FREEDOM».

ХАБ – це вільний просвітницький молодіжний простір, на базі якого молодь може цікаво та корисно проводити час, розробляти спільні проєкти, обговорювати актуальні для них теми.

З метою реалізації даного проєкту за рахунок коштів місцевого бюджету здійснено поточний ремонт приміщення бібліотеки та за рахунок грантових коштів від Групи «НАФТОГАЗ» облаштовано сучасною технікою та меблями кімнату ХАБу (безкаркасні меблі, стільці, столи, ноутбук, планшети, БФП кольорового друку, проектор, екран підвісний автономний моторизований, набір для блогера, акустична система, екшн-камера GoPro, фотокамера, кавомашина).

🤝Це ще один проєкт, успішно реалізований спільно з Групою "НАФТОГАЗ". Дякуємо за плідну співпрацю!

Хаб – то не паб, а місце для культурного дозвілля!😉

#ДонецьКультурний

#ДонецьМолодіжний