⚽️🥅 02 січня 2024 року в місті Балаклія на футбольному полі зі штучним покриттям відбулась відкрита першість Балаклійської ДЮСШ з міні-футболу.

💪🏼 У змаганнях взяли участь вихованці 2010-2011 року народження. Донецьку громаду представляли дві команди Спортивного Клубу "Чемпіон"- "Валькірії" (тренер Чаговець В.В.) та "Чемпіон" (тренер Яценко О.К.). Змагання проходили по коловій системі.

🏆 За результатами, перше місце здобула команда Балаклійської ДЮСШ, друге місце - команда дівчат «Валькірії», третє місце - Балаклія (Вимпел), команди Ізюм та «Чемпіон» фінішували 4 та 5 відповідно.

По завершенню змагань команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами. 🥇🥈🥉

#ДонецьСпортивний