З глибоким сумом повідомляємо про загибель нашого земляка - Алексєєнка Євгена Юрійовича.

Народився Євген 29 квітня 1984 року в Хуторі Миколаївському, Кагальницького району, Ростовської області.

В 1998 році переїхав в село Явірське Ізюмського району. Навчався в Пришибській школі.

В 2002 році проходив службу в армії, пізніше працював в ПП «Явірське» водієм та зварювальником.

В 2014 році відбув в зону АТО, в квітні 2015 повернувся додому. Після повномасштабного вторгнення, 15 березня 2022 року добровільно став на захист нашої держави, був навідником танкового взводу танкової роти батальйону забезпечення навчального процесу.

1 жовтня 2023 року отримав звання молодшого лейтенанта та орден «Золотий Хрест».

На превеликий жаль, 1 березня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Колодязі Донецької області Євген загинув. Без батька залишилась 15- річна донька.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Євгена!

Доземний уклін і щира подяка Герою, який віддав життя за незалежність своєї Батьківщини!