• Переглядів: 516

Донецька селищна рада інформує про приймання документів за програмою «Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства» Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Газета "Обрії Ізюмщини" інформує

• Переглядів: 820

У вівторок, 7 вересня, до медіа студії редакції  газети «Обрії Ізюмщини» запрошено голову Ізюмської райдержадміністрації Степана Івановича Масельського та голову Ізюмської райради Сергія Володимировича Дуванського. Мова піде про соціально-економічний розвиток краю в умовах децентралізації та про взаємини державних органів влади з ОТГ. Запитання до керівників району приймаються на електронну адресу obrii1919@gmail.com, а також у коментарях під анонсом на сайті obrii.com.ua та на сторінці у Фейсбуці. Можна буде поставити запитання безпосередньо під час трансляції за телефоном 050-594-94-81. Початок прямого ефіру об 11 год.

Гід державних послуг. Банер