З Різдвом Христовим!!

• Переглядів: 635

Шановні жителі громади!   Тепло і сердечно вітаю Вас зі світлим і радісним святом яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – Різдвом Христовим! Різдво – це завжди народження надії, віра в добро, на здійснення більш заповітних мрій і помислів. Нехай цього річне Різдво стане початком нової щасливої дороги в Новий Щасливий рік.

Kонкурс на заміщення вакантних посад відділів та управлінь, центрів

• Переглядів: 2060

Донецька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад відділів та управлінь, центрів селищної ради  із зазначенням типових професійно-кваліфікаційних вимог  Територіальний центр соціального обслуговування:

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

• Переглядів: 945

Донецька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад відділу  та служби  селищної ради  із зазначенням типових професійно-кваліфікаційних вимог

Гід державних послуг. Банер